Obec Žehuň
obecŽehuň

ŽeRUN - registrace

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Ročník: první

Termín: neděle, 12. května 2024

Místo: Žehuň, u hřbitova  50.1318272N, 15.2930311E

Trasy:

  • 10 km
  • 5 km
  • 60 m - 300 m (dětské závody - dle počtu startujících)

Všechny trasy 100% po asfaltu s minimálním převýšením. Mapa je umístěna dole na této stránce.

Kapacita: 80 běžců (dohromady 5 i 10 km)

Startovné:  

  • 100 Kč pro předem přihlášené (prodlouženo do 5. května 2024)
  • 200 Kč na místě
  • děti (na dětský závod) zdarma
  • v ceně startovného: startovní číslo, občerstvení, pamětní medaile

Pořadatel: OÚ Žehuň, SDH Žehuň, TTC Žehuň

 

REGISTRACE

  • registrace předem jen na hlavní závod 5 a 10 km
  • děti se na dětský závod registrují zdarma v den závodu na místě

Předem (prodlouženo do 5. května 2024)

  • 100 Kč
  • odeslat email na adresu ze-run@email.cz obsahující:
    • předmět emailu: registrace,
    • textu emailu: jméno, příjmení, ročník, oddíl nebo bydliště, trasa (5 nebo 10 km)
  • provést platbu na účet: 2301160277/2010 
  • !!! do poznámky platby uvést jméno a příjmení !!!
  • Platba QR
  • seznam registrovaných viz dole na této stránce

Na místě

  • 200 Kč
  • v den závodu, do vyčerpání kapacity, nejpozději 30 min před startem

 

ČASOVÝ ROZPIS

  • 08:00 - 09:00 prezentace dětské závody
  • 08:00 - 09:30 prezentace hlavní závody
  • 09:15 - start dětských závodů
  • 10:00 - start hlavního závodu (5 a 10 km)
  • 11:30 - vyhlášení výsledků

 

KATEGORIE

  • muži 10 km
  • ženy 10 km
  • žehuňský muž 10 km
  • žehuňská žena 10 km
  • muži 5 km
  • ženy 5 km
  • žehuňský muž 5 km
  • žehuňská žena 5 km

 

INFORMACE K ZÁVODU

Prezentace: V den závodu na místě nejpozději 30 min před startem příslušné kategorie.

Časový limit: 90 minut

Odměny:

  • pro všechny účastníky pamětní medaile
  • v kategoriích muži a ženy pro 1. - 3. místo trofej s umístěním a diplom
  • v kategorii žehuňský běžec pro 1. místo speciální věcná cena a diplom
  • pro děti věcné ceny

Ostatní ustanovení: 

Pořadatel závodu neodpovídá za vzniklé škody na majetku nebo zranění související s účastí na závodech nebo s jeho návštěvou. Za odložené věci a věci uložené v šatnách pořadatel závodu neručí.

Každý závodník běží na vlastní nebezpečí a odpovídá za svůj fyzický i psychický stav.

 

TRASA

 

10 km

(5 km tam, otočka, a 5 km zpět)

 

 

5 km

(2,5 km tam, otočka, a 2,5 km zpět)

 

SEZNAM REGISTROVANÝCH

Platby kontrolujeme a aktualizujeme několikrát týdně.

Aktualizace registrací: 5. 5. 2024 23:30

Aktualizace plateb: 3. 5. 2024 10:40

č. Jméno Oddíl Trasa Placeno
1 Kvasnička Daniel TTC Žehuň 10 km ANO
2 Horský Petr Praha 5 10 km ANO
3 Skoupilová Denisa Žehuň 10 km ANO
4 Vanečko Marek Žehuň 10 km ANO
5 Vondruška Matouš Praha 10 km ANO
6 Kvasničková Lucie TJ Sokol Hostivař 5 km ANO
7 Loos Jaroslava Liberec 10 km ANO
8 Loos Arnošt Kerda sport team 10 km ANO
9 Landgráf Tomáš Gianluca Iannone team 10 km ANO
10 Dovičín Michal Olympia Spartan Training KH 10 km ANO
11 Čejka Bořivoj Triathlon Team Chrudim 5 km ANO
12 Čejka Samuel Triathlon Team Chrudim 5 km ANO
13 Fulín Jan Karlín VR 10 km ANO
14 Červenka Milan TJ Dynamo Pardubice 5 km ANO
15 Obešlo Marek Ohaře 5 km ANO
16 Provazník Jiří TJ Sokol Košík 5 km ANO
17 Tržická Lenka Rokytňany 5 km ANO
18 Krejčová Anna Žehuň 5 km ANO
19 Jansa Jan Ústí nad Orlicí 5 km ANO
20 Mann Martin Havlíčkův Brod 5 km ANO
21 Mareček David Žehuň 10 km ANO
22 Obešlo Martin Kutná Hora 10 km ANO
23 Bořek Pavel Žehuň 10 km ANO
24 Provazníková Kateřina Košík 5 km ANO
25 Hačecká Aneta Nymburk 10 km ANO
26 Prudil Pavel Run the World CZ 5 km ANO
27 Ševčíková Alice Team CHYŤ SI MĚ 10 km ANO
28 Volejníková Kateřina Team CHYŤ SI MĚ 5 km ANO
29 Ševčíková Tereza Team CHYŤ SI MĚ 5 km ANO
30 Kaplan Daniel Běhej Poděbrady 10 km ANO
31 Hamáček Zdeněk Garda Sány/Opolany 10 km ANO
32 Rasti Adam Hradec Králové 10 km ANO
33 Surová Kateřina Chlumec nad Cidlinou 5 km ANO
34 Kvasnička Jan Žehuň 5 km ANO
35 Lehoťáková Kristýna Velký Osek 5 km ANO
36 Kopecký Roman Kovanice 10 km ANO
37 Kopecká Barbora Kovanice 10 km  
38 Kopecká Jana Kovanice 5 km ANO
39 Kopecká Andrea Kovanice 5 km  
40 Hromek Michal Hradec Králové 5 km ANO
41 Mrázek Jiří Chlumec nad Cidlinou 5 km ANO
42 Pokorný Čestmír TJ Lokomotiva Nymburk 10 km ANO
43 Pokorný Čestmír jr. TJ Lokomotiva Nymburk 10 km ANO
44 Obešlo František ml. Ohaře 10 km ANO
45 Volejník Petr Team CHYŤ SI MĚ 5 km ANO
46 Volejník Daniel Team CHYŤ SI MĚ 5 km ANO
47 Veber Josef LK Chodov 10 km ANO
48 Konvalina Tomáš Žehuň 5 km  
49 Málek Lukáš Pardubice 5 km  
50 Flanderková Michaela Odřepsy 10 km  
51 Prchal Pavel GP Kolín 10 km  
52 Kysilka Vratislav GP Kolín 5 km  
53 Novák Marcel Kolín 5 km  
54 Obešlo František st. Ohaře 10 km  
55 Keltnerová Zuzana Polní Chrčice 5 km  
56 Jakešová Lucie Žiželice 5 km  

 

Aktuální počasí

dnes, neděle 26. 5. 2024
slabý déšť 25 °C 13 °C
slabý déšť, slabý jižní vítr
vítrJ, 4.12m/s
tlak1019hPa
vlhkost60%
srážky4.11mm

Svátek

Svátek má Filip

1. zmínka - 1137
440 obyvatel
MŠ a ZŠ
Kostnice
Rybník
Kostel

 

Hlaváček jarní
hlaváček jarní
Bukač velký
bukač velký
Bukýček malý
bukýček malý
chřástal kropenatý
chřástal kropenatý
chřástal malý
chřástal malý
moták pochop
moták pochop
orel mořský
orel mořský
Slavík modráček
slavík modráček